Novinky

22.3.2016 - Děti slaví 5. narozeniny

 

Všechny Růžiny děti dnes slaví už 5. NAROZENINY.

 

PŘEJEME JEŠTĚ SPOUSTU SPOUSTU ŠŤASTNÝCH LET S JEJICH RODINAMI.

 

Přání

... přejeme všem přátelům šťastné a veselé Vánoce...

I když to u nás na webu trošku zamrzlo, my se stále držíme a odoláváme stresu a shonu. Naše psí děti se mají dobře, chodí poctivě cvičit, honit zajíčky po polích a hlídají kamna :o)

Věříme a pevně doufáme, že Růžiny děti vám dělají radost a starosti společně zvládáte. Stejně jako my. Prosíme vás, pokud najdete chvíli, ozvěte se, pošlete obrázek, budeme moc rádi !! Ne vždy je s pejskem život úplně jednoduchý, ale nejsou to roboti, a my jsme se zavázeli k tomu se o ně i v horších chvílích postarat. Vím, že udělají maximum, aby nám to vynahradili.

Děkujeme.

VÁNOCE 2015

 

23.12.2014 ŠŤASTNÉ A VESELÉ

... šťastné a veselé Vánoce s vašími blízkými, a v novém roce hlavně zdraví vám, přátelé, i vašim zrzavým dětem
                                                                      ... přejeme my všichni od Růženky

6.-7.9.2014 - Klubové výstavy ČKRR

O víkendu jsme se vydali "užít" si klubové výstavy na Orlíku. Od Ušákovo narození jsme nevynechali ani jednou ... některé ročníky byly pro nás velmi úspěšné, ve společnosti kamarádů jsme užili několikrát i "stupně vítězů",  každý rok se Aninka přihlásila pro radost do dětské soutěže ... Letos už i mě došlo, že to fakt ty naše psí děti moc nebaví, a budeme se už asi jen věnovat kousání do Dušana ve Psí škole MIMI :o) Rádi bychom i nějaký ten coursing nebo dostih, a třeba konečně přidáme i nějaké lovecké záležitosti ... Nutno ale podotknout, že Šemíček za svou výstavní kariéru dostala, kromě jedné akce, vždy známku výborná! Takže na tý holce něco bude :). A Herísek má holt tu atypickou hlavu, která ale nám právě přijde zajímavá ...

30.8.2014 - CACIB Mladá Boleslav

... Šemíček - V3/8  (třída otevřená)

... Heri - VD/10 (třída otevřená)

No a co k této výstavě sdělit ... ? Posudky budou mluvit za vše ... pes má moc kulatou hlavu, a fena má moc dlouhé nohy. Už o tom přemýšlíme celou dobu, co jezdíme na výstavy. Má smysl vydat x stovek korun, strávit několik hodin čekáním a dozvědět se z posudku, že máme 3,5 roku stará zvířata?? Nemá:o) Možná až výstavy nebudou soudit rozhodčí, kteří budou mít zcela jasno, až uvidí všechna zvířata, a ne už dávno před zahájením výstavy :o)

Srpen 2014 - JIZERKY

Na letošní putování a kopcolezectví jsme se vydali do nedalekých Jizerek. Bydleli jsme na Haciendě, ve vísce Přebytek ... a díky vřelému přijetí pana a paní domácích a krásnému prostředí jsme si to všichni moc užili. Atmosféra byla již občas trochu podzimní a pro některé starší ročníky byly některé etapy fyzicky náročnější ... ale s Růžou jsme přežily a ostatní se již zregenerovali :o) Užili jsme hluboké lesy, cesty necesty, singltrekovou premiéru, a pro příště víme, že do lesa jedině s mapou, gps a po značkách :o) ... moto Haciendy ... "Takže až pojedete kolem s kolem, nebo bez kola, zastavte se třeba jen na čumendu nebo na nocleh jeden či víc". Jsou nepřehlédnutelní !!

10.8.2014 - 3rd Racing Wind Cup 2014

V srpnu jsme se zúčastnili posledního dostihu ze seriálu 3 závodů o putovní pohár NorthWind Clubu. Běhalo se opět na oficiální dostihové dráze, 360 m ...
... a díky silné konkurenci, a také dost velkému vedru, si Šemíček vyběhal 4. místo a Heri byl 2.
Medajle byly, něco dobrého na zub také, takže i tak spokojenost :o)

18.5.2014 - 2nd Racing Wind Cup 2014

V neděli jsme si zajeli do Kolína na dostihový závod, opět pořádaný NorthWind Clubem. Šemíček si bohužel užívala své dny doma a tak měl Herísek velký úkol - běžet za oba. Zvládl to na jedničku a byl nejrychlejší z RR kluků :o)
Děkujeme ostatním členům RR rodiny a moc gratulujeme k úspěchům !

3.5.2014 - CACIB Praha

Mezinárodní výstava Praha

Heshima Shemsa - třída otevřená V4 / 9

Syndikovat obsah