Vrh H

22.3.2016 - Děti slaví 5. narozeniny

 

Všechny Růžiny děti dnes slaví už 5. NAROZENINY.

 

PŘEJEME JEŠTĚ SPOUSTU SPOUSTU ŠŤASTNÝCH LET S JEJICH RODINAMI.

 

6.-7.9.2014 - Klubové výstavy ČKRR

O víkendu jsme se vydali "užít" si klubové výstavy na Orlíku. Od Ušákovo narození jsme nevynechali ani jednou ... některé ročníky byly pro nás velmi úspěšné, ve společnosti kamarádů jsme užili několikrát i "stupně vítězů",  každý rok se Aninka přihlásila pro radost do dětské soutěže ... Letos už i mě došlo, že to fakt ty naše psí děti moc nebaví, a budeme se už asi jen věnovat kousání do Dušana ve Psí škole MIMI :o) Rádi bychom i nějaký ten coursing nebo dostih, a třeba konečně přidáme i nějaké lovecké záležitosti ... Nutno ale podotknout, že Šemíček za svou výstavní kariéru dostala, kromě jedné akce, vždy známku výborná! Takže na tý holce něco bude :). A Herísek má holt tu atypickou hlavu, která ale nám právě přijde zajímavá ...

30.8.2014 - CACIB Mladá Boleslav

... Šemíček - V3/8  (třída otevřená)

... Heri - VD/10 (třída otevřená)

No a co k této výstavě sdělit ... ? Posudky budou mluvit za vše ... pes má moc kulatou hlavu, a fena má moc dlouhé nohy. Už o tom přemýšlíme celou dobu, co jezdíme na výstavy. Má smysl vydat x stovek korun, strávit několik hodin čekáním a dozvědět se z posudku, že máme 3,5 roku stará zvířata?? Nemá:o) Možná až výstavy nebudou soudit rozhodčí, kteří budou mít zcela jasno, až uvidí všechna zvířata, a ne už dávno před zahájením výstavy :o)

10.8.2014 - 3rd Racing Wind Cup 2014

V srpnu jsme se zúčastnili posledního dostihu ze seriálu 3 závodů o putovní pohár NorthWind Clubu. Běhalo se opět na oficiální dostihové dráze, 360 m ...
... a díky silné konkurenci, a také dost velkému vedru, si Šemíček vyběhal 4. místo a Heri byl 2.
Medajle byly, něco dobrého na zub také, takže i tak spokojenost :o)

18.5.2014 - 2nd Racing Wind Cup 2014

V neděli jsme si zajeli do Kolína na dostihový závod, opět pořádaný NorthWind Clubem. Šemíček si bohužel užívala své dny doma a tak měl Herísek velký úkol - běžet za oba. Zvládl to na jedničku a byl nejrychlejší z RR kluků :o)
Děkujeme ostatním členům RR rodiny a moc gratulujeme k úspěchům !

3.5.2014 - CACIB Praha

Mezinárodní výstava Praha

Heshima Shemsa - třída otevřená V4 / 9

20.4.2014 - 1st Racing Wind Cup 2014

Na Velikonoční svátky pořádal nový a velmi šikovný NorthWind Club dostihový závod. Jsou to sice milovníci chrtů, ale byli tak hodní a uspořádali závod i pro další psíky :o) Užili jsme s nimi a kamarády moc pěkný den, jak díky jejich skvělé organizaci, tak díky pěknému počasi. A hlavně si to užil Heri se Šemíčkem, oba běželi s větrem o závod a tak si oba odnesli odměnu za 1. místo ! Růženka jela jen jako odborný dohled :o)

Gratulujeme ostatním běžcům a těšíme se na příště.

12.4.2014 - Zkouška ZOP

V sobotu se nám moc dařilo ... zajeli jsme si na "náš" cvičák k Věrce a Dušanovi ze Psí školy MIMI nechat se vyzkoušet, a tentokrát nám vyjímečně přálo počasí. Jednalo se o zkoušku Základní Ovladatelnosti Psa a ...

... Michal se Šemíčkem dostali mega pochvalu za svých 97 bodů /ze 100/
... Já s Herim ... 88 bodů bez pochvaly, ale jsme spokojeni :o)

Takže příště už konečně ta 100 ?!? :o)

Gratulujeme ostatním "žákům" a děkujeme za příjemné dopoledne.

22.3.2014 - Slavíme a běháme

Máme u nás "v boudě" několik důvodů k radosti ... konečně je tu jaro, a moc pěkné, mlaďoši slaví narozky a mezi běhání po polích si zařadily coursingové závody.

Růžiny děti oslavily své už 3. narozeniny. Moc nevíme jak ti ostatní, ale ti naši zatím rozum nedostaly a místo toho, aby se učily slušnosti od matky, Růža se učí od nich, a občas těch několik složených zkoušek zdárně popírá :o) Darem dostali všichni tři samozřejmě něco na zub a pak si mlaďoši zajeli do Kralup nad Vltavou na svůj první letošní coursingový závod.

Akci pořádal Czech Coursing Club, přihlášeno bylo dost ridgebacků, a tak to v první chvíli vypadalo na zajímavý závod, i když počasí nám od rána vůbec nepřálo. Bohužel, ranní necitlivá nekonečná přejímka a neuvěřitelná organizace nás utvrdily v našem rozhodnutí, že s CCC již nikdy více...

13.10.2013 - Zkouška BH

"Naše" teta úča ze Psí školy MIMI nás má ráda, a tak nám účast na podzimních zkouškách oznámila pár dní předem...nechtěla nás stresovat :o) A vyplatilo se! Heri se Šemíčkem si v neděli zapsali do žákovské další splněnou zkoušku, tentokrát z Mezinárodního zkušebního řádu IPO - zkoušku Dobrovodného psa "BH". Počasí nám moc nepřálo, po celodenním dešti bylo víc než mokro a sluníčko ještě spalo. Ale i tak, oba byli pašáci a všichni jsme si užili dopoledne s dalšími blázny, kteří vstávají v neděli ráno, aby mohli jít na půl dne vymrznout a zmoknout a ukázat, že mají vzdělané psíky :o)

Syndikovat obsah